Biz Kimiz

Veri Madenciliği ve Anlamlandırma üzerine 14 yıllık birikimle daha çok müşteri bulmanız ve yakından tanımanız için kamuya açık verileri sizin için anlamlı hale getiriyoruz.

Bizler İhale Teknolojileri A.Ş. olarak 14 yıllık deneyimimizle, kamu, yüklenici ve finans sektörü özelinde veri toplama, yayınlama ve analiz çözümleri ile B2B satın alma ve müşteri ilişkileri çözümleri üretiyoruz. Kısaca, dağınık haldeki veriyi sizin için anlamlı hale getirerek, işinizi büyütmeniz ve bağlantılarınızı geliştirebilmeniz için azimle çalışıyoruz.

Bir İhale Teknolojileri ürünü olan BankPRO; Kamu İhale Pazarına Yönelik Finans Sektörüne Özel Geliştirilmiş Türkiye’nin İlk Fintech Çözümüdür.

TÜBİTAK ve ODTÜ tarafından yenilikçi olarak kabul edilen projelerimiz neticesinde geliştirdiğimiz metotları kullanarak ortaya çıkan ürünümüz olan BankPro, 130 Milyar TL üzerinde teminat ihtiyacı olan ve teminat veren kuruluşların toplamda 1,5 milyar TL üzeri komisyon geliri elde ettiği pazarda geliştirilmiş ilk ve tek kamu ihaleleri analiz ve istihbarat yazılımıdır.

BankPRO; Finans kuruluşlarına, daha ihale yayınlandığı gün ihaleye girebilecek firmaları tahmin eder. Kamu tarafından yapılan satın alımlarda zorunlu olan teminat mektubu ihtiyacı için kimlere gitmeniz gerektiğini rakiplerinizden önce keşfetmenizi sağlar.

Bilgilerinizi bırakın, sizinle iletişime geçelim.